البحث

التفاصيل

دفتر مرکزی اقلیم کردستان هیأتی از جماعت دعوت و اصلاح ایران را به حضور پذیرفت

دفتر مرکزی اقلیم کردستان هیأتی از جماعت دعوت و اصلاح ایران را به حضور پذیرفت
دکتر احمد پنجوینی عضو هیأت امنای اتحادیه و مسؤول دفتر مرکزی اقلیم کردستان صبح پنج‌شنبه 29 فروردین هیأتی از جماعت دعوت و اصلاح به ریاست جلال معروفیان عضو شورای مرکزی جماعت و استاد جعفر عباس و دکتر عمر اسماعیل را به حضور پذیرفت. این دیدار یک ساعت به طول انجامید و دو طرف به اوضاع اهل سنت در ایران و وضعیت بغرنج اقتصادی کشور پرداختند. استاد پنجوینی هیأت جماعت را در جریان برخی از فعالیت‌های دفتر اقلیم کردستان از جمله برگزاری دوره‌های علمی و دانشگاهی و دوره‌های مجوز کتاب‌های شرعی و سفرهای میدانی و دیدار با شخصت‌های دینی، مؤسسات، و سازمان‌ها و جذب علما و دعوت‌گران و دعوت از آنان برای پیوستن به دفتر اقلیم و اتحادیه قرار داد.
استاد معروفیان به مواضع شجاعانه‌ی اتحادیه در قبال مشکلات اقلیت‌ها و حمایت از ملت‌های مسلمان و دفاع از آزادی و حقوق آنان ستایش کرد و خواستار عضویت علمای ایران در اتحادیه جهانی علمای مسلمان شد. 
دفتر مرکزی اقلیم کردستان در سال 2018 تأسیس شد و در مجمع عمومی اخیر خود که در نوامبر سال گذشته تشکیل شد، نزدیک به 20 نفر از اعضای این دفتر به ریاست دکتر احمد عبد الوهاب پنجوینی عضو هیأت امناء شرکت کردند.


: الأوسمةالتالي
الريسوني يروي لـ”هوية بريس” تفاصيل الهجوم بالعصي والسكاكين بكلية تطوان ويكشف أنه لن يتابع الرفاق الجناة لهذا السبب
السابق
دلالة " لا حول ولا قوة إلا بالله" وفضائل قولها على ألسنة البشر

البحث في الموقع

احدث التغريدات

احدث المشاركات

فروع الاتحاد


عرض الفروع